Bestyrelsen
Formand, PR og bladproduktion
Henrik Thostrup (på valg 2019)
Toftevej 1,
4970 Rødby
Mobil: 29863424
E-mail: formand@lolland-falsters-veteranklub.dk

Næstformand, Medlemsregistrering
Søren Rubæk Jensen (på valg 2018)
Skolevænget 1, Hunseby
4930 Maribo
Mobil: 30260567
E-mail: soeren@lolland-falsters-veteranklub.dk

Kasserer
Kurt Wiell (på valg 2018)
Rosengården 62
4990 Sakskøbing
Tlf.: 54705342
Mobil: 29470040
E-mail: kasserer@lolland-falsters-veteranklub.dk

Redaktør/sekretær
Jørgen Rasmussen (på valg 2018)
Søndre Boulevard 40
4930 Maribo
Tlf.: 54783438
Mobil: 40556641
E-mail: jorgen@lolland-falsters-veteranklub.dk

Løbs- og arrangementskoordinator
Bruno Bech Jensen (på valg 2019)
Bibrostræde 7,
4900 Nakskov
Mobil: 40386563
E-mail: bruno@lolland-falsters-veteranklub.dk

Assisterende løbs- & eventkoordinator
Michael Clausen(på valg 2019)
Bryggerivej 34
4913 Horslunde
Tlf.: 31321843
E-mail: michael@lolland-falsters-veteranklub.dk

Klubshop
Claus Poulsen (på valg 2019)
Skolevænget 8, Hunseby
4930 Maribo
Mobil: 40439182
E-mail: claus@lolland-falsters-veteranklub.dk

Suppleant
Filip Jørgensen (på valg 2019)
Vibevej 97
4990 Sakskøbing
Mobil: 40114041
E-mail: filip@lolland-falsters-veteranklub.dk

Suppleant
Husansvarlig & -koordinator
Ole "FDM" Larsen (på valg 2018)
Magnoliavej 1, Systofte
4800 Nykøbing F
Tlf.: 54868138
Mobil: 30553084
E-mail: ole@lolland-falsters-veteranklub.dk



Skriv til hele bestyrelsen
E-mail: bestyrelse@lolland-falsters-veteranklub.dk

BEMÆRK: Klubben formidler ikke kørsel for brudepar, konfirmander mm idet køretøjer registreret til "privat personbefordring" ikke må bruges til kørsel mod betaling

klubbens vedtægter

Klubbens præsentationsfolder findes her

Anmeldelse/anmodning om klubbens deltagelse i arrangementer uden for klubbens regi.

>Her er en digital version og

>her er en PDF-version til tryk